GAPS Türkiye Temsilcisi Gonca Zeybek, Dr.Asuman Kaplan Algın ve Dr.Didem Gülmez tarafından verilen bir günlük seminerlerle; GAPS Tedavisini uygulayan hastalara veya hasta yakınlarına destek verilmiştir.

  • Anasayfa
  • Haber ve Etkinlikler
  • GAPS Türkiye Temsilcisi Gonca Zeybek, Dr.Asuman Kaplan Algın ve Dr.Didem Gülmez tarafından verilen bir günlük seminerlerle; GAPS Tedavisini uygulayan hastalara veya hasta yakınlarına destek verilmiştir.

GAPS Türkiye Temsilcisi Gonca Zeybek, Dr.Asuman Kaplan Algın ve Dr.Didem Gülmez tarafından verilen bir günlük seminerlerle; GAPS Tedavisini uygulayan hastalara veya hasta yakınlarına destek verilmiştir. - 2016 ve 2017 - Ankara ve İstanbul

GAPS SEMİNERLERİ

GAPS Kitabının 2014 Ocak ayında ADALİN Yayıncılıktan çıkması ve ardından GAPS Hastalarının GAPS tedavi protokolünün uygulanması konusunda, daha fazla bilgiye ve desteğe ihtiyaçları olduğu için; 2016 ve 2017 tarihlerinde Ankara ve İstanbul da bir dizi seminerler düzenlenmiştir.

GAPS Türkiye Temsilcisi Gonca Zeybek, Dr.Asuman Kaplan Algın ve Dr.Didem Gülmez tarafından verilen bir günlük seminerlerle;  GAPS Tedavisini uygulayan hastalara veya hasta yakınlarına destek verilmiştir.  

 FOTO GALERİ

İLETİŞİM

Adres

Liman Mah. Boğaçayı Cad. No:61 Kat:1 Daire No:3
Konyaaltı / Antalya / Türkiye

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya


2018 © Tüm hakları saklıdır. GAPS Türkiye Yazılım ve uygulama : Onbiza