Dr.Natasha Campbell-McBride, 18 Nisan 2018 tarihinde, İstinye Üniversitesi nde; GAPS Hastalarının ve GAPS Danışmanlarının sorularını cevaplandırdı.

  • Anasayfa
  • Haber ve Etkinlikler
  • Dr.Natasha Campbell-McBride, 18 Nisan 2018 tarihinde, İstinye Üniversitesi nde; GAPS Hastalarının ve GAPS Danışmanlarının sorularını cevaplandırdı.

Dr.Natasha Campbell-McBride, 18 Nisan 2018 tarihinde, İstinye Üniversitesi nde; GAPS Hastalarının ve GAPS Danışmanlarının sorularını cevaplandırdı. - 18 Nisan 2018 - İstinye Üniversitesi

Dr.Natasha Campbell-McBride, 18 Nisan 2018 tarihinde, İstinye Üniversitesi nde; GAPS Hastalarının ve GAPS Danışmanlarının sorularını cevaplandırdı

7-18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen 1.GAPS Günleri kapsamında, 18 Nisan 2018 tarihinde İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsünde idi. Saat 13.30da başlayan toplantının birinci bölümü GAPS hastalarının sorularını cevaplandırdı. Dr.Natasha Campbell-McBride a soru sormak için İngiltere ye kadar gitmek isteyenler için büyük bir fırsat oldu.

Toplantının ikinci yarısı ise, GAPS Danışmanlarına ayrılmıştı. GAPS Danışmanları Bilgi Paylaşım Toplantılarında, GAPS Practitioner Sertifika eğitimlerinde SKYPE la bağlanarak  soru sorabilen GAPS Danışmanları için yüz yüze, canlı canlı soru sorma olanağı bulmaları son derece önemliydi.

İstinye Üniversitesi nin bağırsak flora analizi laboratuvarını da  ziyaret eden Dr.Natasha Campbell-McBride, laboratuvarla ilgili önerilerini ve takdirlerini iletmiştir.


İLETİŞİM

Adres

Liman Mah. Boğaçayı Cad. No:61 Kat:1 Daire No:3
Konyaaltı / Antalya / Türkiye

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya


2018 © Tüm hakları saklıdır. GAPS Türkiye Yazılım ve uygulama : Onbiza