8.GAPS Practitioner Sertifika Eğitiminin 1.Bölümü 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Grida City Otelde Başarıyla Tamamlanmıştır.

  • Anasayfa
  • Haber ve Etkinlikler
  • 8.GAPS Practitioner Sertifika Eğitiminin 1.Bölümü 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Grida City Otelde Başarıyla Tamamlanmıştır.

8.GAPS Practitioner Sertifika Eğitiminin 1.Bölümü 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Grida City Otelde Başarıyla Tamamlanmıştır. - 1-4 Kasım 2018

Uygulama ağırlıklı olan 2.Bölümü GAPS TV de, katılımcılara özel şifreli yayınlarla devam edecektir.

8.GAPS Practitioner Sertifika Eğitiminin1.Bölümü 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Grida City Otelde Başarıyla Tamamlanmıştır. Uygulama ağırlıklı olan 2.Bölümü GAPS TV de, katılımcılara özel şifreli yayınlarla devam edecektir.

Salon eğitiminin ardından, eğitimin ikinci aşaması olan uygulama ödevleri yanında GAPS TV programlarıyla devam edecektir. GAPS TV de GAPS Practitioner eğitimi katılımcıları için, açılmış özel bir linkten; GAPS Yiyecek ve İçeceklerinin yapılışını anlatan videoları ve GAPS Vaka sunumlarını izleyeceklerdir. Katılımcılar, kendilerine verilen şifrelerle  özel linke giriş yapabileceklerdir.

Eğitimin Uygulamalı aşamasında,  3 kişiye GAPS Danışmanlığı yapacaklar ve çalışmalarını belgelendireceklerdir. Aynı zamanda, kendilerine verilen vakaları analiz edecekler ve önerilerini yazacaklardır.

Katılımcılara salon eğitimin ardından Sertifika verilecek, fakat aktif danışmanlık yapmaları için eğitim sonrası sorumluluklarını tamamlamaları gerekecektir. 


FOTO GALERİ

İLETİŞİM

Adres

Liman Mah. Boğaçayı Cad. No:61 Kat:1 Daire No:3
Konyaaltı / Antalya / Türkiye

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya


2018 © Tüm hakları saklıdır. GAPS Türkiye Yazılım ve uygulama : Onbiza